Przedłużanie włosów

Jeżeli przywiązują Państwo wagę do wyglądu oraz kondycji Państwa włosów, z całą pewnością są Państwo świadomi faktu, iż na rynku dostępne są różnorakie metody pozwalające na przedłużenie oraz wizualne zwiększenie objętości fryzury. Znaczna część z nich jest w stu procentach bezpieczna i gwarantuje szybkie efekty, jednakże osoby niezaznajomione z tematyką nie wiedzą z której z nich skorzystać, jako że nie są w pełni świadome różnic występujących pomiędzy poszczególnymi technikami doczepiania pasemek naturalnych lub sztucznych do własnej fryzury. Aby nieco rozjaśnić Państwu ten temat oraz ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji postanowiliśmy porównać ze sobą dwie najczęściej wybierane przez rodzimych konsumentów metody, a mianowicie – keratynową oraz bazującą na mocowaniu dodatkowych pasemek przy pomocy tak zwanych mikroringów.

Jak informują styliści, fryzjerzy oraz pracownicy zakładów medycyny estetycznej, zabieg keratynowy, pomimo że odbywa się przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych urządzeń, to w dalszym ciągu polega na przyczepianiu pasemek włosów naturalnych lub syntetycznych przy pomocy zgrzewanej na gorąco keratyny. Z uwagi na ten fakt, wybór rzeczonego sposobu wizualnego zwiększenia gęstości fryzury polecany jest przede wszystkim osobom, które mogą pochwalić się zdrowymi, niepodatnymi na wypadanie oraz nadmierne przerzedzanie się włosami. Jeżeli nasza fryzura charakteryzuje się relatywnie cienkimi i słabymi pasemkami, a dodatkowo zmagamy się z jakiegokolwiek rodzaju problemami natury dermatologicznej lub dermotrychologicznej, skorzystać powinniśmy raczej z innych dostępnych technik mocowania dopinek, w tym – metody bazującej na wykorzystaniu mikroringów.

Omawiany sposób jest znacznie mniej inwazyjny od swojego opisywanego powyżej odpowiednika, głównie z uwagi na fakt, iż przy mocowaniu pasemek nie jest wykorzystywana wysoka temperatura, a jedynie specjalistyczne ringi wykonane z niegroźnego dla organizmu oraz niepowodującego podrażnień metalu (przede wszystkim – aluminium, miedzi i brązu). Rzeczone elementy nie obciążają włosów oraz nie wpływają w sposób negatywny na fryzurę, co z kolei sprawia, że chętnie są one wybierane przez osoby niemogące pochwalić się zdrowymi czy mocnymi włosami. To właśnie one najchętniej sięgają do sklepu z włosami https://hairme.pl/sklep  po przedłużanie włosów przy pomocy mikroringów, pragnąc w ten sposób poprawić swoją ogólną prezencję, jak również zakryć wszelkie niedoskonałości i niedociągnięcia, a w szczególności – obszary w których przez fryzurę prześwitywać zaczyna skóra głowy. Pamiętajmy jednak, że w obydwu przypadkach, włosy powinny być relatywnie długie, aby możliwe było przymocowanie do nich dodatkowych pasemek – eksperci informują, że ich długość nie powinna być mniejsza niż 15 centymetrów, niezależnie czy decydujemy się na przedłużanie tradycyjną metodą keratynową czy też bazującą na stosowaniu specjalistycznych mikroringów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here