Wyposażenie pokoju dziecięcego dla maluszka

Oczekując przybycia na świat dziecka, rodzice często skupiają się na urządzeniu dla niego idealnego pokoju. Malowanie ścian, nowa podłoga i oczywiście meble dopasowane do potrzeb dziecka to pierwsze, co przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o jego zbliżających się narodzinach. Zobaczmy zatem, czego nie może zabraknąć.

Łóżeczko z możliwościami kołyski

Większość dzieci wprost uwielbia kołysanie, które podświadomie przypomina im chwile spędzone w łonie matki. Kiedy chodziła, maluszek kołysał się łagodnie w takt jej kroków – a po narodzinach kołysać muszą go już ramiona rodziców. Aby nieco im pomóc w usypianiu dziecka, stworzono cudowne dziecięce łóżeczka z funkcją kołysania, dostępne na stronie https://kidesteo.pl/.

Klasyczna kołyska dla dziecka nie zawsze spełnia oczekiwania nowoczesnych rodziców. Dlatego na spotkanie wychodzi im nowoczesne, łatwe do rozkładania łóżeczko Ingenuity, które posiada również funkcję kołysania. Jest bardzo lekkie i łatwe w obsłudze, a szybkość jego składania i rozkładania sprawia, że z chęcią zabierzesz je nawet w podróż ze sobą i swoim maluszkiem. Co więcej, łóżeczko jest miękkie i posiada wygodne, dedykowane prześcieradło, które zapewni dziecku spokojny sen. Można do niego dodać jeszcze otulacz typu warkocz, który zapewni jeszcze większy komfort i doda przytulnego wyglądu.

Karuzela do łóżeczka

Jeśli obawiasz się tego, czy twój maluszek będzie mógł szybko zasnąć, albo po prostu chcesz mu to ułatwić, doskonałym pomysłem może być zakup karuzeli do łóżeczka. Karuzela do łóżeczka Boho Chic ozdobiona jest uroczymi pluszowymi zawieszkami i listkami. Została wykończona w stylu vintage z elementami boho, co pozwoli dopasować ją zarówno do bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Jej największą zaletą jest jednak wspaniały tryb uciszania i możliwość nastawienia długości muzyki tak, aby idealnie pasowała do potrzeb dziecka. Dzięki niej twój niemowlaczek będzie spał jak aniołek i śnił cudowne sny, a i ty odpoczniesz lepiej podczas tej chwili spokoju.

Kojec

Aby twoje maleńkie dziecko bawiło się zupełnie bezpiecznie, powinieneś odgrodzić mu część pokoju z pomocą kojca. To on posłuży mu do bezpiecznego raczkowania, siadania i wstawania w pierwszym roku czy nawet dwóch latach życia. Dzięki niemu maluszek nigdy nie przewróci się w nieodpowiednim twardym miejscu ani nie zrobi sobie krzywdy, obijając się o domowe szafki. Kojec może być także atrakcyjnym miejscem do odpoczynku, gdy dziecko będzie już zbyt zmęczone zabawą.

Kojec jest przy tym łatwy do złożenia i przeniesienia, dzięki czemu może pełni funkcję mobilnego akcesorium dziecięcego. Świetnie sprawdzi się w podróży, na przykład ograniczając przestrzeń dziecka w hotelu i zapewniając mu w tym nowym otoczeniu bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here